Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Sonny BoyRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 3.0
MononokeRated ★ 5.0
Skip and LoaferRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 2.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Search: WWWRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
I Live AloneRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.0
The Penthouse Season 3Rated ★ 2.5