Movies
Ratings
192
ChicagoRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.5