Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 2.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5