Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
The TudorsRated ★ 4.0
The TudorsRated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5
Terrace House: Boys & Girls in the City Part 2Rated ★ 4.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
SeinfeldRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.5- London HeartsRated ★ 4.0
- 아리요시의 솔직한 산책Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
Handyman Saito in Another WorldRated ★ 3.0
'Tis Time for "Torture," PrincessRated ★ 5.0
Uncle From Another WorldRated ★ 4.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 2.5- HelltechRated ★ 3.5
Restaurant to Another WorldRated ★ 2.5