Titles you rated
The PromiseRated ★ 3.5
Temptation of an AngelRated ★ 3.0- Merry MaryRated ★ 3.5
- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5- Fairy CommiRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.5
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
BigRated ★ 3.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0