Movies
Ratings
566
A Whisker AwayRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.0
MotherRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Rebel RidgeRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 3.0
The Shadow In My EyeRated ★ 3.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
RevelationRated ★ 2.5
TenetRated ★ 3.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Six Triple EightRated ★ 2.0
Bleak NightRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0