Titles you rated
Grown Ups 2Rated ★ 3.0
Grown UpsRated ★ 3.5
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.5
You Don't Mess with the ZohanRated ★ 3.0
A SeparationRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 1.0
SpotlightRated ★ 5.0
You Don't Know JackRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 5.0
Raging BullRated ★ 5.0
JokerRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 4.0
The CircleRated ★ 4.0
WadjdaRated ★ 4.0- 2LinesRated ★ 2.5