Titles you rated
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Digimon Adventure: Our War GameRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
TwistersRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5