Titles you rated
MinariRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
One Piece Film: GoldRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AlliedRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
PandoraRated ★ 2.5
MasterRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 5.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 4.0
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
InfernoRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.0