Movies
Ratings
711
Hidden FiguresRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 2.5- Bank of SeoulRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5- The WickedRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 2.5