Titles you rated
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.0
- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 3.0
Heartless CityRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5