Series
Ratings
388
Reborn RichRated ★ 4.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
My Perfect StrangerRated ★ 4.5
Not OthersRated ★ 4.0
My Lovely LiarRated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
Doctor ChaRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 4.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.5
See You in My 19th LifeRated ★ 3.5
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Mr. QueenRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Castaway DivaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 4.0
A Korean OdysseyRated ★ 2.0