Series
Ratings
126 Hot Stove LeagueRated ★ 3.5 Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
 Partners for JusticeRated ★ 4.0 Partners for JusticeRated ★ 4.0
 Partners for JusticeRated ★ 4.0 Partners for JusticeRated ★ 4.0
- The Seven Deadly Sins: Signs of Holy WarRated ★ 3.5
 Ms. HammurabiRated ★ 2.0 Ms. HammurabiRated ★ 2.0
 Chief KimRated ★ 3.5 Chief KimRated ★ 3.5
 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0 72 Seconds Season 2Rated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.5
 The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0 The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 4.0
 Go Back CoupleRated ★ 3.0 Go Back CoupleRated ★ 3.0
 Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0 Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
 Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5 Saga of Tanya the EvilRated ★ 3.5
 My Little TelevisionRated ★ 3.0 My Little TelevisionRated ★ 3.0
 Be MelodramaticRated ★ 3.5 Be MelodramaticRated ★ 3.5
 The Promised NeverlandRated ★ 3.0 The Promised NeverlandRated ★ 3.0
 Crime Scene 3Rated ★ 4.0 Crime Scene 3Rated ★ 4.0
 My Hero AcademiaRated ★ 3.0 My Hero AcademiaRated ★ 3.0
 Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0 Sword Art Online: AlicizationRated ★ 3.0
 Sword Art Online IIRated ★ 4.0 Sword Art Online IIRated ★ 4.0