Series
Ratings
20
City HunterRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.0