Titles you rated
A Love To KillRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Ugly BettyRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 2.5
True BloodRated ★ 3.0
True BloodRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
True BloodRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 2.0