Movies
Ratings
257
Matchstick MenRated ★ 3.5
InsomniaRated ★ 3.5
You've Got MailRated ★ 3.0
RoundersRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Coach CarterRated ★ 3.5
FrequencyRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0