Titles you rated
Assassination ClassroomRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0