Titles you rated
MotherRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
My Love Story!!Rated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.5
HouseRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
I Have a LoverRated ★ 1.5
Dear HeavenRated ★ 1.5
BigRated ★ 1.0
49 DaysRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 1.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 1.0