Movies
Ratings
16- Take OffRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0