Series
Ratings
17
MirandaRated ★ 5.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5