Titles you rated
Summer ScentRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0