Titles you rated
The WailingRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 2.5
The HostRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0