Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Orange MarmaladeRated ★ 2.5
Shine or Go CrazyRated ★ 4.5
MamaRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5