Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Big DealRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
Primal FearRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
A Family AffairRated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Hitman 2Rated ★ 3.0
BabylonRated ★ 5.0
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Far from HeavenRated ★ 4.0
Mission: CrossRated ★ 3.5