Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 4.0
Lucky Chan-silRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Ma Rainey's Black BottomRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0
SoulRated ★ 5.0
The FatherRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Power of the DogRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0