Titles you rated
CrankRated ★ 2.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 1.5
Running ManRated ★ 2.0
PunchRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0
UnknownRated ★ 3.5
ColombianaRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
ArgoRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.5
50/50Rated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 2.5