Series
Ratings
19
Brush Up LifeRated ★ 1.0
Oshi no KoRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 0.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 0.5
Jujutsu KaisenRated ★ 0.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0