Titles you rated
Parasyte: Part 2Rated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 0.5
AvatarRated ★ 5.0
HulkRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 5.0
Ghost RiderRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 3.0