Series
Ratings
17
Descendants of the SunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0