Series
Ratings
31
Master of StudyRated ★ 2.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Yong PalRated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0