Titles you rated
- OrangeRated ★ 2.0
D.Gray-man HALLOWRated ★ 2.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 2.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5