Titles you rated
GoblinRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
365: Repeat the YearRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Black DogRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0