Titles you rated
HappyendRated ★ 4.0
Baseball GirlRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Dream SongsRated ★ 4.0
All About My MotherRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0- Winter sleepRated ★ 3.5
BargainRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
HugoRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 5.0