Movies
Ratings
83
TangledRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 5.0
MotherRated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Like You Know It AllRated ★ 4.0
PersonaRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5