Movies
Ratings
592
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 3.0
The High NoteRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
Tune in for LoveRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.0
47 Meters Down: UncagedRated ★ 1.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
I Feel PrettyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5