Titles you rated
 World War ZRated ★ 5.0 World War ZRated ★ 5.0
 TedRated ★ 3.0 TedRated ★ 3.0
 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0 Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
 Iron Man 2Rated ★ 5.0 Iron Man 2Rated ★ 5.0
 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0 The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
 TransformersRated ★ 5.0 TransformersRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0 The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0 The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0 The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0 Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0 The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0 Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0 Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
 Spider-Man 3Rated ★ 5.0 Spider-Man 3Rated ★ 5.0
 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0 Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0 Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0 Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5 Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
 The Dark Knight RisesRated ★ 3.0 The Dark Knight RisesRated ★ 3.0