Series
Ratings
41
Hell's ParadiseRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5- Midnight Horror Story Season 5Rated ★ 3.5
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.0
The WhirlwindRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Law SchoolRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Joy of PaintingRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 3.0