Titles you rated
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.0
Digimon TamersRated ★ 3.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5- MonsterRated ★ 4.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5