Titles you rated
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
ForgottenRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
ChefRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
PrometheusRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0