Series
Ratings
69
Band of BrothersRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Masamune-kun's RevengeRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0- BossRated ★ 4.5
High SocietyRated ★ 2.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5