Series
Ratings
19
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 0.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0