Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5- Three FriendsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dining TogetherRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5