Series
Ratings
275
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Cinderella ClosetRated ★ 2.0
Gannibal Season 2Rated ★ 2.0
Ito kun A to ERated ★ 2.5
Saving My Stupid YouthRated ★ 3.0- Jikou KeisatsuRated ★ 2.5
- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.0
- Nijiiro KaruteRated ★ 2.5
Hitori de ShinitaiRated ★ 1.5- If Talking Paid 2025 HaruRated ★ 4.0
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.5- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
First Penguin!Rated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 4.0
Last FriendsRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.0
Residential ComplexRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
Their MarriageRated ★ 3.0
Love That Makes You CryRated ★ 2.0