Titles you rated
The FounderRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 0.5
Se7enRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
Reality+Rated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 1.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
The OccupantRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.5
The WatchersRated ★ 1.0
TrapRated ★ 1.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 1.0
AmadeusRated ★ 4.5