Movies
Ratings
149
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Hello GhostRated ★ 3.5
Worst WomanRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.5
AwaitingRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.5
White NightRated ★ 3.0
Gloomy SundayRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
SecretRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
The Way We WereRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5