Series
Ratings
22
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0- M&MRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Squad 38Rated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5