Series
Ratings
14
MamaRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 1.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 1.0
Stranger ThingsRated ★ 1.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 0.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 1.0
- Men on a MissionRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 1.0
SignalRated ★ 1.0