Titles you rated
Man on FireRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 2.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
WickedRated ★ 1.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 2.0
DemolitionRated ★ 2.5
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 0.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The King of KingsRated ★ 1.0