Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0
IronheartRated ★ 0.5
TriggerRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
Your Friendly Neighborhood Spider-ManRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Family PlanRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 2.5
The Good DetectiveRated ★ 2.0
The Good Detective Season 2Rated ★ 1.0
Temperature of LoveRated ★ 1.5
BloodhoundsRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 1.5
RevenantRated ★ 2.5
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5
My DearestRated ★ 1.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5