Series
Ratings
24
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.5